شرایط و قوانین

شرایط ضمانت محصولات:

با توجه به تولید شرکتی محصولات CD و DVD کلیه دیسک ها قبل از بسته بندی و تهیه پک یک بار توسط شرکت تولید کننده verify می شوند تا از سالم بودن دیسک و نداشتن خطا اطمینان حاصل گردد. لذا از دوستان تقاضا می شود قبل از اعلام مشکل حداقل یکبار دیسک مورد نظر را با یک دی وی دی رایتر دیگه هم تست کنند چون احتمال سوخته بودن دیسک با توجه به تست انجام شده قبل از ارسال تقریبا صفر می باشد ، مگر مواردی که به دلیل حمل و نقل نا مناسب اداره پست باعث ضربه دیدن دیسک و خرابی آن می شود.

 

در هر صورت ما همیشه این حق را برای مشتریان محفوظ می دانیم که درصورت عمل نکردن دیسک در خواست ارسال مجدد دهند.

 

ارسال مجدد رایگان می باشد و توسط پست سفارشی ارسال میگردد.

 

  • مدت زمان تست سفارش از زمانیکه سفارش به مشتری تحویل داده می شود ۷ روز می باشد. لذا دوستان حتما طی هفت روز اولی که سفارش تحویلشان میگردد حتما تمامی دیسک ها را تست نمایند. بدیهی است که در صورتی که بعد از پایان مدت زمان تست اعلام خرابی نمایند فروشگاه از ارائه خدمت ارسال رایگان معذور خواهد بود.
  • ارسال رایگان برای هر سفارش فقط یک بار صورت میگیرد، لذا دوستانی که چند بازی رو با هم سفارش داده اند حتما همه ی دیسک ها را تست نمایند تا در صورتی که دو یا چند دیسک مشکل داشته باشد همه با هم ارسال شوند.
  • در صورتیکه درخواست ارسال مجدد دارید حتما شماره سفارش و نام محصول و شماره دیسک مورد نظر رو از طریق صفحه تماس با ما به طور کامل توضیح دهند و ارسال نمایند. پس از دریافت ایمیل دوستان درخواست رو بررسی و ظرف ۲۴ ساعت ارسال خواهند کرد.
  • در مواردیکه حجم فایل معیوب ناچیز باشد جهت تسریع در حل مشکل میتوان در خواست داد تا لینک دانلود فایل نیز برای مشتری ارسال گردد تا ظرف مدت کمتری مشکل برطرف گردد.